KURUMSAL

APAYDINLAR ;  Otomotiv yedek parça imalat ve pazarlama sektöründe faaliyet göstermektedir.

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden "Apaydınlar Otomotiv " bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla üretim ve hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

Firmamızın ana hedefi, tek bir yüklenici olarak komple çözümler sunabilmektir. Firmamız plan, dizayn VE imalatı hangi kategoride olursa olsun rahatlıkla komple olarak gerçekleştirmektedir.

İmalatımız;


Turbo Salyangoz, Tubo şarj (Turbo Charger), Krank Kasnağı ve diğer otomotiv yedek parça ve ekipmanlardan oluşmaktadır.

Otomotiv Yedek Parça imalatımızın her safhasını, sizin için, sizin duyarlılığınızla takip edip, uyguluyoruz.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli bilgi ekip ve ekipmana sahip olan firmamız, her zaman müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

Vizyonumuz;


Müşteri, ve çalışanına artı değer sağlayan, kaliteli ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, değerlerine sadık, güvenilirliği, kalite yönetimi, ürün çeşitliliğinde öncülüğü, uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum.

Misyonumuz;


Müşterilerimize faaliyet alanımızla ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak, sektöre yön veren bir kurum olarak araştırma ve geliştirme faaliyetlerini üretime dönüştüren bir marka olmak.